5KUSŮ/pytel SC APC ženy na muže 5 db optický Atenuátor SC APC žena muž Vlákno Optický Atenuátor doprava Zdarma

299.78 Kč 315.47 Kč
  • w1167
  • Skladem

Přidat do košíku


5KUSŮ/pytel SC APC ženy na muže 5 db optický Atenuátor SC APC žena muž Vlákno Optický Atenuátor

1. Vlastnosti:

1. Nízký zpětný odraz a Nízké PDL

2. Vysoká přesnost hodnotu útlumu

3. Přesné ovládání útlumu rozsah

4. Široký rozsah útlum

5. Precizní keramická objímka

6. FC, SC, ST, LC ... volitelné

7. Plastové nebo kovové pouzdro materiál

2. Atenuátor aplikace:

1. EDFA, DWDM, dálkových

2. Wide-Area Sítě

3. Telekomunikačních sítí

4. Gigabit aplikací ( ATM,Ethernet )

3. Atenuátor technické parametry:

Položka

Specifikace

PC

UPC

APC

Operační Vlnová délka (nm):

1310/1550

Return Loss (dB):

≥50

≥55

≥60

Atenuátor Hodnota:

Podle vlastní žádost, aby 1—30dB

Maximální Optický Vstup Napájení:

200mW

Bellcore Kompatibilní:

Vlnové délky Nezávislé (DWDM)

Provozní Teplota:

-40--+85°C

Útlum Přesnost:

+/-0.5 (1-10) +/-1.0 (11-30)

Dlouhou životnost (více než 100mw):

Jednoduchá a Spolehlivá Konstrukce

Skladovací Teplota:

-40--+85°C

prosím, zanechte Vzkaz pro připomenutí nám hodnotu útlumu(1dB do 30dB )


  • Velikost: FC SC LC
  • Typ: Samec Samice
  • Značka: zycxeg
  • Typ Konektoru: SC/APC
  • Vlákno Typ: Single Mode
  • Kompatibilní: Huawei
  • Úroveň: 1dB k 30dB
  • Číslo Modelu: Vlákno atenuátor Adaptér
  • Vlnová délka: 1310/1550nm


Štítky: apc sc, cisco switch, Vlákno, fiber optic, tp link wifi, apc konektor, taška přes rameno, čest, goyard taška, adsl router.

17betarka
2020-11-06
5/5
That's what I asked for.

Napsat recenzi

Související produkty